تور بدروم 97

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


شهر زيباي بدروم با سواحلي خاص و منحصر به فرد خود در کرانه هاي درياي اژه همچون مرواريدي درخشان مي درخشد . بدروم جزو قديمي ترين ست گاه هاي جهان به شمار مي رود تا جايي که هردوت در اين شهر چشم به جهان گشود و آرامگاه ماسولوس که يکي از عجايب هفت گانه که يادگار شکوه و عظمت جهان باستان است و براي جهان مدرن به ارث مانده است در اين شهر زيبا واقع شده است به طور کلي  تور بدروم 97 براي کساني که مي خواهند يک فضاي آرام و دور از شلوغي هاي شهري را تجربه کنند مناسب است. سواحل آرام، باغ ها و روستاهاي اطراف شهر و معماري به سبک مصري اين شهر زيبا و توريستي همگي حکايت از يک شهر مناسب گردشگري و توريستي مي کند که مسافران و گردشگران تور لاکچري بدروم را از جاي جاي اين کره خاکي به خود جذب مي کنند . تور بدروم و تور لحظه آخري بدروم  در جهان يکي از پرفروش ترين تور هاي گردشگري بشمار مي رود . مراکز خريد ، هتل هاي بدروم و مناطق گردشگري بدروم در فصل تابستان به صورت شبانه روزي باز است به همين علت به اين شهر لقب زنده ترين شهر توريستي ترکيه را داده اند .
بدروم يکي از شهرهاي پر بازديد در غرب ترکيه و در کنار درياي مديترانه مي باشد که جمعيت آن حدود 32000 نفر است . بدروم داراي آب و هواي مديترانه اي است و پلاژهاي زيبا و چشم اندازهاي بسيار زيبايي دارد . از جمله تفريحات و سرگرمي هاي بدروم براي توريست ها و گردشگران ورزش هاي آبي ، سافاري ، تور روستاي بدروم ، تور کشتي ، تور جيپ سافاري هستند . در صورت علاقه به سفر به اين شهر بسيار زيبا با آژانس مسافرتي مهرپرواز تماس بگيريد و تور ارزان بدروم ، تور لحظه آخري بدروم ، تورهاي بدروم بهار و تابستان 97 را رزرو نماييد .
بدروم داراي مناطق گردشگري و تفريحي بسياري است که هرکدام از آن ها به تنهايي براي گردشگران تور بدروم تابستان  97 از جذابيت خاصي برخوردار است. به طور کلي جاذبه هاي گردشگري بدروم به دو بخش بازديد از آثار تاريخي و تفريحي در مراکز مدرن تقسيم مي شود.
از آثار تاريخي بدروم مي توان به قلعه بدروم ( قلعه سنت پيتر )، آمفي تئاتر باستاني بدروم، آرامگاه ماسولوس نام برد که هر ساله مسافران تور بدروم را به سمت خود ميکشاند و از مراکز خريد مدرن گردشگري بدروم مي توان به مراکز خريد بدروم، رستوران ها و گشت با کشتي و قايق هاي تفريحي اشاره کرد که يکي از معروف ترين کشتي تفريحي بدروم کشتي تفريحي کاتاماران نام دارد. گردشگران بسياري با آفر تور بدروم براي تفريح به اين شهر زيبا سفر مي کنند .
براي سفر به خارج از کشور بايد پاسپورت همراه داشته باشيد ، مدارک لازم براي پاسپورت را به دفاتر پليس+10 برده و مراحل مورد نياز را بگذرانيد و بعد از گرفتن پاسپورت ، سفر خارج از کشور را تجربه نماييد .


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها