مراکز خريد مهم آنتاليا

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلآنتاليا ازشهرهاي مهم و توريستي کشور ترکيه است. شهر آنتاليا که به عنوان مرکز گردشگري و تفريحي در ترکيه محسوب مي‌گردد داراي جاذبه‌هاي فراوان مي‌باشد. آنتاليا بلوارهاي زيبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها مي باشد. آنتاليا در بخش قديمي و تماشائي آن منطقه قلعه‌ايچي درون قلعه قرار دارد. بافت خاص آنتاليا که شامل خيابانهاي کم عرض و پيچ در پيچ بوده به همراه خانه‌هاي قديمي که توسط ديوارهاي قديمي محصور شده، بسيار جلب توجه مي‌کند . مهر پرواز مجري تخصصي تور آنتاليا بوده که با فراهم کردن رزرواسيون آنلاين و با داشتن کادري مجرب و دقيق مناسب ترين قيمت و با کيفيت ترين تور را براي شما در مسير آنتاليا فراهم مي کند تور ارزان قيمت آنتاليا از دو طريق انجام مي شود: 1 - پرواز هاي ترک مانند : هواپيمايي اطلس جت، تلويند، پگاسوس، کرندون، اونور اير به صورت مستقيم به شهر آنتاليا انجام مي شود و فاصله فرودگاه آنتاليا تا مرکز شهر آنتاليا 10 دقيقه مي باشد. البته پروازهاي ترک در شهري به نام آدنا يا شهري ديگر به مدت 15 دقيقه استاپ دارد ولي درب هواپيما باز نمي شود و مسافرين پياده نمي شوند و بعد به سمت آنتاليا حرکت مي کند که تمامي اين پروازها در بازار به عنوان پرواز مستقيم نام گرفته است 2- تمامي پروازهاي ايراني مانند : تابان، زاگرس، ماهان، قشم اير از طريق فرودگاه شهر اسپارتا انجام مي شود که فرودگاه اسپارتا تا مرکز شهر آنتاليا 3:30 دقيقه فاصله زماني مي باشد . آژانس مهر پرواز مجري مستقيم تورهاي لحظه آخري و پکيج هاي تور آنتاليا با قيمت مناسب و به همراه خدماتي چون گشت هاي متنوع و جذاب هر ساله مسافران و گردشگران زيادي را به مقصد آنتاليا ميفرستد.
اگر از ديدن زيبايي هاي طبيعت و قدم زدن در سواحل زيبا لذت ميبريد بهتر است به آنتاليا سفر کنيد. آنتاليا يکي از مهمترين شهرهاي کشور ترکيه مي باشد و داراي مناطق گردشگري و هتل ها و سواحل زيبا مي باشد. از بلوارها و نخل هاي زيبا، تا لنگرگاه هاي مدرن، سواحل آرام گرفته تا مراکز خريد و پاساژهاي بزرگ و شيک همگي در شهر آنتاليا خود نمايي مي کنند. به همين دليل گردشگران بسياري از سراسر جهان با تور آنتاليا و بليط ارزان آنتاليا براي ديدن اين شهر زيبا به کشور ترکيه سفر مي کنند.
مراکز خريد در آنتاليا توصيف کردني هستند ، و حتماً وصف آنها را شنيده ايد . گردشگراني که با تور آنتاليا به اين شهر مي آيند ، قطعاً سري به اين مراکز خريد مي زنند . از معروف ترين و بهترين مراکز خريد در آنتاليا مي توان به مرکز خريد تراسيتي ، مرکز خريد بلک و نيز مرکز خريد مارک اشاره کرد . اگر برنامه اي براي خريد از بهترين مراکز خريد آنتاليا داريد ، پيشنهاد مي کنيم تور آنتاليا بهار و تابستان 97 را از دست ندهيد و از تور ارزان لحظه آخري آنتاليا استفاده نماييد .


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها