تور بدروم

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلشهر زيباي بدروم با سواحلي خاص و منحصر به فرد خود در کرانه هاي درياي اژه همچون مرواريدي درخشان مي درخشد. بدروم جزو قديمي ترين ست گاه هاي جهان به شمار مي رود تا جايي که هردوت در اين شهر چشم به جهان گشود و آرامگاه ماسولوس که يکي از عجايب هفت گانه که يادگار شکوه و عظمت جهان باستان است و براي جهان مدرن به ارث مانده است در اين شهر زيبا واقع شده است به طور کلي  تور بدروم بهار 97 براي کساني که مي خواهند يک فضاي آرام و دور از شلوغي هاي شهري را تجربه کنند مناسب است. سواحل آرام، باغ ها و روستاهاي اطراف شهر و معماري به سبک مصري اين شهر زيبا و توريستي همگي حکايت از يک شهر مناسب گردشگري و توريستي مي کند که مسافران و گردشگران تور لاکچري بدروم را از جاي جاي اين کره خاکي به خود جذب مي کنند. تور بدروم خرداد 97 و تور لحظه آخري بدروم  در جهان يکي از پرفروش ترين تور هاي گردشگري بشمار مي رود. مراکز خريد ، هتل ها و مناطق گردشگري بدروم در فصل تابستان به صورت شبانه روزي باز است به همين علت به اين شهر لقب زنده ترين شهر توريستي ترکيه را داده اند.
بدروم داراي مناطق گردشگري و تفريحي بسياري است که هرکدام از آن ها به تنهايي براي گردشگران تور بدروم تابستان  97 از جذابيت خاصي برخوردار است. به طور کلي جاذبه هاي گردشگري بدروم به دو بخش بازديد از آثار تاريخي و تفريحي در مراکز مدرن تقسيم مي شود.
از آثار تاريخي بدروم مي توان به قلعه بدروم ( قلعه سنت پيتر )، آمفي تئاتر باستاني بدروم، آرامگاه ماسولوس نام برد که هر ساله مسافران تور بدروم را به سمت خود ميکشاند و از مراکز خريد مدرن گردشگري بدروم مي توان به مراکز خريد بدروم، رستوران ها و گشت با کشتي و قايق هاي تفريحي اشاره کرد که يکي از معروف ترين کشتي تفريحي بدروم کشتي تفريحي کاتاماران نام دارد. گردشگران بسياري با آفر تور بدروم براي تفريح به اين شهر زيبا سفر مي کنند.
بهترين زمان سفر به بدروم فصل تابستان است چون در تابستان در بدروم جشنواره هاي مختلفي برگزار مي شود و مراکز خريد و تفريحي شهر بدروم به صورت شبانه روزي به گردشگران خدمات ارائه مي دهند. سواحل بدروم در فصل تابستان آرام است و در فصل تابستان مناسب ترين زمان ورزش هاي آبي، کشتي راني و شنا است به همين جهت مسافران با خريد آنلاين بليط مي توانند به اين شهر زيبا سفر مي کنند. قبل از خريد بليط بدروم بهتر است وضعيت آب و هوايي منطقه را بررسي کنيد .


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل